Współpraca

Zapraszam przedstawicieli firm jak i internautów do współpracy. Wszystkie dane kontaktowe w zakładce Kontakt.

Redakcja Piteras.pl to grupa internautów prowadząca kanał w serwisie YouTube i publikująca testy oraz recenzje komputerów, urządzeń mobilnych, akcesoriów i szeroko pojętej elektroniki. Na swoim koncie mamy już prawie 400 takich działań. 

Nasze publikacje wykorzystują producenci urządzeń elektronicznych – wielkie marki jak i te słabo znane w Internecie. Nasze materiały wykorzystywane są w ich kampaniach reklamowych, a zarazem jako uzupełnienie opisu danego produktu. 

Miesięczna liczba wyświetleń naszych filmów sięga 200 000 odtworzeń. Te statystyki dalej idą w górę. Mamy również ponad 6 000 stałych subskrybentów oglądających nasze wideo. Są to pasjonaci gadżetów, smartfonów, komputerów i wszelkiej elektroniki. Zaufało nam już wiele światowych i mniej znanych firm a także sklepy lokalne i internetowe:

new-logo_tplink linksys_logo_2016-svg

xblitz

hama_LOGO

asus_logo

adata-logo_0

Creative-Logo

logo

Philips-logo-wordmark (1)

goclever-logo

i wiele innych!

 

 

 

Współpracujemy również z innymi portalami:

1

wavepc-nowe-logo-male-transparent-300x300

Jesteśmy jednym z największych kanałów na polskim YouTube, zrzeszającym tematykę komputerów, telefonów, gadżetów i technologii. 

Mamy zweryfikowany kanał YouTube:

ver

Naszą działalność na YouTube uzupełniamy na portalach. Głównie jest to nasza witryna internetowa www.piteras.pl ale także Facebook.

Zachęcam do zapoznania się z przykładowymi statystykami naszego kanału na YouTube poniżej:

stat3 stat2 stat1